/Fotó: Facebook/Kisbér Sportja Blog/
A Vállalkozók Sportegyesülete Kisbér felnőtt férfi kézilabdázói hétvégén a bajnokságot veretlenül vezető FOODTEST Diósd csapatát fogadták a Dunántúli Regionális Megye Férfi Felnőtt bajnokság rájátszásában.
A vendégek 15:13-re vezettek az első félidő után, végül 30:24-re győztek.
A legtöbb kisbéri gólt Tóth Bence szerezte, aki hétszer talált be az ellenfél kapujába – olvasható a Kisbér Sportja Blog Facebook oldalán.

Írj Te először kommentet "Tisztes helytállás a listavezető ellen"