Kiemelkedő eredményeket értek el

/Fotó: Facebook/Kisbér Petőfi suli/

A Kisbéri Petőfi Sándor Általános Iskola Facebook oldalán számolt be diákjai legújabb sikeres versenyeredményről.

Mint írták, Tatabányán tartották a „Kerékpáros Iskola Kupa” és a „Ki a mester két keréken?” elnevezésű elméleti és ügyességi kerékpáros versenyek vármegyei döntőjét.

A kisbériek eredményei:

A „Ki a mester két keréken?” versenyen Fidler Áron kiemelkedő teljesítménnyel a második helyet szerezte meg.

A „Kerékpáros Iskola Kupa” versenyen Kocsis Petra szerepelt a legeredményesebben, aki első helyezést ért el. Győzelmének köszönhetően ő képviselheti Komárom-Esztergom vármegyét az országos döntőn.

Felkészítő tanáruk Foltinné Baranya Zsuzsanna.

Írj Te először kommentet "Kiemelkedő eredményeket értek el"

Írj kommentet

Az e-mail címed nem kerül publikálásra


*