/Fotó: Facebook/Kisbér Petőfi suli/
A Kisbéri Petőfi Sándor Általános Iskola Facebook oldalán számolt be diákjai legújabb sikeres versenyeredményről.
Mint írták, Tatabányán tartották a „Kerékpáros Iskola Kupa” és a „Ki a mester két keréken?” elnevezésű elméleti és ügyességi kerékpáros versenyek vármegyei döntőjét.
A kisbériek eredményei:
A „Ki a mester két keréken?” versenyen Fidler Áron kiemelkedő teljesítménnyel a második helyet szerezte meg.
A „Kerékpáros Iskola Kupa” versenyen Kocsis Petra szerepelt a legeredményesebben, aki első helyezést ért el. Győzelmének köszönhetően ő képviselheti Komárom-Esztergom vármegyét az országos döntőn.
Felkészítő tanáruk Foltinné Baranya Zsuzsanna.

Írj Te először kommentet "Kiemelkedő eredményeket értek el"