Dr. Szinyi Károly – I. számú háziorvosi körzet az alábbiakat tette közzé a Facebookon a nyári időszak rendeléseiről:
„Tisztelt Betegeink!
Június, július és augusztus hónapban, a szabadságolások miatt KISBÉREN csak délelőtt lesz rendelés (kedden is)!
Vérteskethelyen továbbra is a szokott időben rendelünk!
Megértésüket köszönjük!”

Írj Te először kommentet "Dr. Szinyi Károly rendelése a nyári időszakban"