Most is sok helyi ügyről lesz szó
/Fotó: Nagy Pál/
Kisbér Képviselő-testülete ülést tart, ahol az alábbi témákról tárgyalnak – olvasható a meghívón, melyet a város honlapján tettek közzé:
/Fotó: Nagy Pál/
Kisbér Képviselő-testülete ülést tart, ahol az alábbi témákról tárgyalnak – olvasható a meghívón, melyet a város honlapján tettek közzé:
(Fotó:Facebook/Kisbéri Polgármesteri Hivatal)
Pedagógusait köszöntötte Kisbér városa kedden délután: a köszöntő beszédek után Sinkovicz Zoltán polgármester adta át az elismeréseket a Művelődési Központban rendezett ünnepségen –
/Fotó: Nagy Pál/
Kisbér Város Önkormányzatának Képviselő-testülete az alábbi közleményt adta ki – idézzük:
/Fotó: Nagy Pál/
Kisbér Képviselő-testülete ülést tart, ahol az alábbi témákról tárgyalnak – olvasható a meghívón, melyet a város honlapján tettek közzé:
/Fotó: Nagy Pál/
Kisbér Képviselő-testülete ülést tart, ahol az alábbi témákról tárgyalnak – olvasható a meghívón, melyet a város honlapján tettek közzé:
/Fotó forrása: Facebook/Kisbér Város Önkormányzata/
Kisbér Város Önkormányzata Facebook oldalán újságolta, hogy a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőrnap alkalmából szervezett ünnepségen Sinkovicz Zoltán polgármester elismerést adott át a kisbéri rendőrkapitányság állományába tartozó egyik rendőr számára.
/Fotó forrása: Facebook/Komárom-Esztergom Vármegyei Önkormányzat/
A Komárom-Esztergom Vármegyei Önkormányzat Facebook oldalán és honlapján számolt be arról, hogy Ácsteszéren átadták annak a fejlesztésnek az első állomását, amely több attrakcióval fejleszti a helyi turizmust.
/Fotó: Nagy Pál/
Kisbér Képviselő-testülete ülést tart, ahol az alábbi témákról tárgyalnak – olvasható a meghívón, melyet a város honlapján tettek közzé:
/Fotó: Facebook/Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat/
Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Facebook oldalán és a mimegyenk.hu oldalon tette közzé, hogy a majki kastélyban adták át a vármegyei közgyűlés 2025-ös gazdasági díjait csütörtökön.
Világszerte november 12-én ünneplik a Szociális Munka Napját. Kisbéren kedden került sor a szociális munkások köszöntésére a művelődési központban.