(Fotó:Facebook/Kisbéri Polgármesteri Hivatal)
Pedagógusait köszöntötte Kisbér városa kedden délután: a köszöntő beszédek után Sinkovicz Zoltán polgármester adta át az elismeréseket a Művelődési Központban rendezett ünnepségen –
– olvasható a Kisbér Városi Önkormányzat Facebook oldalán.
Híradásuk szerint ők részesültek elismerésben:
A Kisbéri Gyöngyszem Óvoda és Bölcsőde munkatársai közül Pedagógiai Díjban részesült Vindisch Anikó óvodapedagógus, valamint nyugdíjba vonulása alkalmából köszöntötték Krebsz Józsefné óvodapedagógust.
Az önkormányzat köszöntötte Lancendorfer Lászlónét óvodapedagógusi diplomája megszerzésének 50 éves jubileuma alkalmából, valamint nyugdíjba vonulása alkalmából elismerésben részesült Stanka Jánosné dajka.
A Petőfi Sándor Általános Iskolából Pedagógiai Díjat vehetett át Horváthné Borsos Melinda tanító.
Nyugdíjba vonulása alkalmából köszöntötték Csaba Lajos tanár urat, aki Pedagógiai díjban is részesült, míg gyémántdiplomájának átvétele alkalmából Dr. Fekete Ferencné tanárnőt ünnepelték.
A Táncsics Mihály Gimnáziumból Vanyáné Miklós Ildikó igazgatóhelyettes részesült Pedagógiai Díjban.
A Bánki Donát Szakképző Iskola pedagógusai közül Márkusné Lődi Margit tanárnő vehette át az elismerést.
Harmincéves pedagógusi jubileuma alkalmából köszöntötték Virgáné Eck Bernadett igazgatóhelyettest.
Kisbér Város Képviselő-testülete Pedagógiai Díjjal ismerte el Sipőczné Kiszely Nikoletta Éva, a Pedagógiai Szakszolgálat munkatársának munkáját is.

Írj Te először kommentet "Pedagógusnapi elismerések (+Képgaléria)"