Sikerek az országos versenyen

/Fotók: Facebook/Ászári Jászai Mari Általános Iskola/

Az Ászári Jászai Mari Általános Iskola Facebook oldalán számolt be arról, hogy több diákjuk sikerrel szerepelt a 12. Országos Honismereti Tanulmányi Versenyen.

Mint írták, a 2025/2026. tanévben a 6. és 8. osztályokból összesen 5 diák vett részt a már 12. alkalommal megrendezett internetes versenyen.

A négy online feladatlap megoldásával egyenként 15 pontot lehetett gyűjteni. Az értékelésnél a szervezők figyelembe vették a határidők betartását és a feladatok nehézségét is.

A négy forduló végére a következő eredmények születtek:

A 6. évfolyamon: Geczinger Tamás  országos 1. helyezés, Körmendi Flóra  megyei 2. és országos 4. helyezés, Németh-Gyűrűsi Virág megyei 8. és országos 8. helyezés, Répási Fruzsina megyei 12. és országos 14. helyezés.

A 8. évfolyamot Geczinger Kitti képviselte, aki országos 1. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk Bene László – fejeződik be az iskola híradása.

Írj Te először kommentet "Sikerek az országos versenyen"

Írj kommentet

Az e-mail címed nem kerül publikálásra


*