/Fotók: Facebook/Ászári Jászai Mari Általános Iskola/
Az Ászári Jászai Mari Általános Iskola Facebook oldalán számolt be arról, hogy több diákjuk sikerrel szerepelt a 12. Országos Honismereti Tanulmányi Versenyen.
Mint írták, a 2025/2026. tanévben a 6. és 8. osztályokból összesen 5 diák vett részt a már 12. alkalommal megrendezett internetes versenyen.
A négy online feladatlap megoldásával egyenként 15 pontot lehetett gyűjteni. Az értékelésnél a szervezők figyelembe vették a határidők betartását és a feladatok nehézségét is.
A négy forduló végére a következő eredmények születtek:
A 6. évfolyamon: Geczinger Tamás országos 1. helyezés, Körmendi Flóra megyei 2. és országos 4. helyezés, Németh-Gyűrűsi Virág megyei 8. és országos 8. helyezés, Répási Fruzsina megyei 12. és országos 14. helyezés.
A 8. évfolyamot Geczinger Kitti képviselte, aki országos 1. helyezést ért el.
Felkészítő tanáruk Bene László – fejeződik be az iskola híradása.

Írj Te először kommentet "Sikerek az országos versenyen"