/A kép illusztráció – Fotó: Katasztrófavédelem/
A Jókai Mór utcában dolgoznak a tűzoltók.
Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy személygépkocsi Ászáron, a Jókai Mór utcában.
A kisbéri hivatásos tűzoltókat riasztották a helyszínre.
A raj két vízsugárral eloltotta a lángokat – közölte honlapján a Katasztrófavédelem.
2026.05.19. 14:35

Írj Te először kommentet "Autó gyulladt ki Ászáron"