Most sem vallottak szégyent a lányok

/Fotó:Facebook/Kisbér Sportja blog/

A Vállalkozók Sportegyesülete Kisbér U12 lány kézilabda csapata a Gyermekbajnokság LU12  VII. csoportjában (Fejér, Komárom, Pest, Veszprém) szerepel.

Szombaton Hajmáskéren vendégeskedtek.

Első ellenfelük a Budaörs csapata volt, utóbbi  22-12-re megnyerte a mérkőzést.

Második mérkőzésükön a Gárdony ellen léptek pályára. A kisbériek 17-14-re győztek.

Császár Enikő mindkét meccsen húzóembere volt a csapatnak, szép gólokat lőtt, és a védekezésben is átlag feletti teljesítményt nyújtott – olvasható a Kisbér Sportja Blog Facebook oldalon.

 

Írj Te először kommentet "Most sem vallottak szégyent a lányok"

Írj kommentet

Az e-mail címed nem kerül publikálásra


*