/Fotó:Facebook/Kisbér Sportja blog/
A Vállalkozók Sportegyesülete Kisbér U12 lány kézilabda csapata a Gyermekbajnokság LU12 VII. csoportjában (Fejér, Komárom, Pest, Veszprém) szerepel.
Szombaton Hajmáskéren vendégeskedtek.
Első ellenfelük a Budaörs csapata volt, utóbbi 22-12-re megnyerte a mérkőzést.
Második mérkőzésükön a Gárdony ellen léptek pályára. A kisbériek 17-14-re győztek.
Császár Enikő mindkét meccsen húzóembere volt a csapatnak, szép gólokat lőtt, és a védekezésben is átlag feletti teljesítményt nyújtott – olvasható a Kisbér Sportja Blog Facebook oldalon.

Írj Te először kommentet "Most sem vallottak szégyent a lányok"