/Fotó forrása: Facebook/
A Kisbéri Spartacus Sportegyesület öregfiúk kézilabda csapata szombaton Ácson a Szigeti-Kiss emléktornán vett részt.
Mint a Kisbér Sportja Blog Facebook oldalon olvasható, remek alkalom volt, hogy találkozzanak régi barátaikkal, egykori csapattársaikkal, ellenfeleikkel.
A Győri ETO szenior csapata ellen veszítettek az első mérkőzésen, utána a Győri Globál csapata ellen megnyerték a bronzmérkőzést, és a harmadik helyen zárták a tornát.

Írj Te először kommentet "Dobogósok lettek"