Országos bajnok lett!
A Kisbéri Petőfi Sándor Általános Iskola közösségi oldalán számolt be egyik diákja sikeres sporteredményéről.
A Kisbéri Petőfi Sándor Általános Iskola közösségi oldalán számolt be egyik diákja sikeres sporteredményéről.
/Fotó: Facebook/Ászári Jászai Mari Általános Iskola/
Az Ászári Jászai Mari Általános Iskola közösségi oldalán számolt be arról, hogy egyik diákjuk szép sikert ért el:
/Fotó: Facebook/
A Kisbéri Petőfi Sándor Általános Iskola közösségi oldalán számolt be diákjai legújabb sikeres tanulmányi versenyeredményeiről.
A Kisbéri Petőfi Sándor Általános Iskola közösségi oldalán számolt be diákjai legújabb sikeres versenyeredményről.
/Fotó: Facebook/Avengarde vívás/
A vérteskethelyi székhelyű AvEnGarde Vívó Sportegyesület közösségi oldalán újságolta, hogy múlt hétvégén rendezte meg a Magyar Vívó Szövetség a Junior Országos Bajnokságot párbajtőrben.
/Fotó: Facebook/Avengarde vívás/
A vérteskethelyi székhelyű AvEnGarde Vívó Sportegyesület közösségi oldalán újságolta, hogy múlt hétvégén rendezte meg a Magyar Vívó Szövetség a Magyar Kadet Párbajtőr Országos Bajnokságot Budapesten.
/Fotó: Facebook/
Imrő Dezső vezető edző tette közzé Facebook oldalán, hogy a Vállalkozók SE Kisbér fiataljai közül ketten vasárnap az U 17 Országos súlyemelő bajnokságon vettek részt Szombathelyen.
/Fotó: Facebook/
A Kisbéri Táncsics Mihály Gimnázium hivatalos Facebook oldalán újságolta, hogy tanulóik országos vetélkedőn értek el kiváló eredményt, valamint egy helyi versenyről is beszámoltak.
/Fotó: Facebook/
A Kisbéri Táncsics Mihály Gimnázium hivatalos Facebook oldalán újságolta, hogy ismét tanulmányi versenyen szerepeltek sikerrel diákjaik.
/Fotó: Facebook/Ászári Jászai Mari Általános Iskola/
Az Ászári Jászai Mari Általános Iskola közösségi oldalán számolt be arról, hogy országos levelező versenyen szerepeltek sikeresen diákjaik: