Idősbarát Önkormányzat Díjat kapott Súr
/Fotó:Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat/
Idősbarát Önkormányzat Díjat vehetett át szombaton, az idősek világnapján Sógorka Miklós, Súr polgármestere Romanek Etelkától, a megyei közgyűlés alelnökétől.
/Fotó:Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat/
Idősbarát Önkormányzat Díjat vehetett át szombaton, az idősek világnapján Sógorka Miklós, Súr polgármestere Romanek Etelkától, a megyei közgyűlés alelnökétől.
A Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat közösségi oldalán olvasható, hogy új bölcsődét adtak át Ácsteszéren:
Megyénk kiválóságait díjazta a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége (VOSZ) megyei szervezete a Jászai Mari Színházban a XVII. Megyei Príma Díjátadó Gálaesten – olvasható a Komárom-Esztergom Megyei Önkjormányzat közösségi oldalán.
/A kép illusztráció – Fotó: Pixabay /
Az Országos Katasztrófavédelmi Igazgatóság honlapján olvasható, hogy önkormányzati és önkéntes tűzoltóságok természetbeni támogatásairól döntöttek.
/Széchenyi utcai vasúti átjáró Kisbéren – Forrás:Wikipedia, Fotó:Globetrotter19/
A minap újságoltuk mi is, hogy szeptember 3-tól jelentősen bővül a Székesfehérvár-Mór-Kisbér-Komárom vasútvonal menetrendje.
/A kép illusztráció – Forrás.wikipedia, fotó:Taurus1047/
/Kép forrása: Wikipedia – Fotó: Civertan/
Elkészült a kisbéri Fő tér felújítása, egymilliárd forintos fejlesztéssel helyreállították a település történelmi városközpontját – tájékoztatta a város polgármestere pénteken az MTI-t.
/A kép illusztráció – Fotó: Pixabay/
A Vertikál Nonprofit Zrt. az alábbiakról értesíti Kisbér és a környék lakosságát – idézzük:
A Kisbéri Polgármesteri Hivatal a Semmelweis-nap alkalmából egészségügyi dolgozókat jutalmazott csütörtökön.
/Kisbéri vasúti átjáró – Forrás: wikipedia, fotó:Globetrotter19/
A 2022. június 18-án közzétett rendkívüli menetrendi módosítás szerint július 1-től megszűnik az “ideiglenes járványügyi menetrend”